Laleczka Chucky znów przemówi głosem Brada Dourifa

W roku 2021 laleczka Chucky wraca, tym razem w serialu i przemówi swym dawnym głosem. Brad Dourif, który w rolę najstraszniejszej lalki w historii slasherów wcielił się siedem razy zrobi to ponownie.  

W 1988 roku Chucky stał się częścią popkultury za sprawą premiery filmu Child’s Play wyreżyserowanej i napisanej przez Toma Hollanda. Produkcja ta odniosła ogromny sukces stając się międzynarodową sensacją. Na fali popularności Chucky’ego powstało sześć sequeli z których wszystkie napisał Mancini, a wyprodukował David Kirschner. W zeszłym roku Orion Pictures wydało remake horroru z 1988 roku, w którym głosem Chucky’ego był Mark Hamill. W serialowej wersji zapowiedzianej na 2021 rok jednak ponownie do tej roli zaangażowano Brada Dourifa.

Producentami wykonawczymi projektu będą Mancini (Hannibal) i Kirschner (Hocus Pocus) wraz z Nickiem Antoscią (The Act). Produkcja ta będzie drugą współpracą Manciniego z Syfy.

W serialu Chucky idealne amerykańskie miasteczko zalewa fala okrutnych zbrodni i morderstw. Dziwnym zbiegiem okoliczności zbiega się to w czasie z wyprzedażą garażową na której pojawia się zabytkowa lalka o charakterystycznych rudych włosach. Przerażające wydarzenia odkrywają skrywane przez mieszkańców tajemnice. Czy to iddyliczne miejsce to jedynie przykrywka dla hipokryzji jego mieszkańców? Atmosfera zagęszcza się jeszcze bardziej, gdy w miasteczku pojawiają się starzy sprzymierzeńcy, ale i wrogowie Chucky’ego.

Paulina Komorowska-Przybysz
Paulina Komorowska-Przybysz
Mól książkowy, marzący o wydaniu własnej książki, zapalony gracz konsolowy i planszówkowy o zapędach artystycznych i zamiłowaniu do rękodzieła. Wychowana na Gwiezdnych Wojnach, Obcym i książkach Stephena Kinga. Trochę roztrzepana, często zbyt szczera i nieustannie ciekawa świata.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu