Gwiazda „RuPaul’s Drag Race” – Shea Couleé – dołączy do MCU jako postać regularna

Znana między innymi z występu w programie RuPaul’s Drag Race drag queen Shea Couleé dołączy do obsady serialu MCU Ironheart.

Jak donosi Entertainment Weekly, finalistka siódmego sezonu All Stars pojawi się w Ironheart jako postać regularna. Niestety nie potwierdzono jeszcze, kogo odegra popularna drag queen i czy wystąpi w czy bez dragu.

Przypomnijmy, że serial opowie o Riri Williams – genialnej wynalazczyni, która konstruuje strój podobny do tego Iron Mana.

Warto także wspomnieć, iż w grudniu 2018, w komiksie Iceman po raz pierwszy pojawiła się postać drag queen Darkveil/Darnell Wade, która, według doniesień, była inspirowana wieloma wyrazistymi osobowościami z RuPaul’s Drag Race, w tym Sheą.

ŹródłoEW
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tumblreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Popularne w tym tygodniu