„Greedfall” z datą premiery

0
Przygoda nadchodzi! Poznaliśmy datę premiery gry Greedfall, w której gracze wyruszą w podróż na tajemniczą wyspę, gdzie będą mogli wykuć swoją własną historię odkrywcy. Najnowszy tytuł od studia Spiders znajduje się w planie wydawniczym CDP. Gra w wersji fizycznej będzie dostępna na platformy Playstation 4 oraz Xbox One. Premiera 10 września 2019 r.

Stary świat umiera, a jego wycieńczoną populację nęka z pozoru nieuleczalna choroba. Jedyną nadzieją zdają się pogłoski o niedawno odkrytej wyspie Teer Fradee, na której rzekomo można znaleźć upragnione lekarstwo. Dołącz do wyprawy pod wodzą gubernatora Constantina D’Orsaya i odkryj nowy, tajemniczy i przesiąknięty magią świat. Czy przyłączysz się do jednej z nowych kolonii, czy też stanie po stronie tubylców w walce o ich wolność?

Obejrzyjcie najnowszy zwiastun:

https://www.youtube.com/watch?v=SH-6y9PydnQ&mc_cid=47fdf1d9fc&mc_eid=5fc2adc58d

Charakter gry Greedfall opiera się na wolności wyborów, przed jakimi staną gracze. Podejmowane decyzje pomogą budować przyjaźnie, łamać raz zawarte sojusze, rozbudzać konflikty i kształtować przyszłość całej wyspy. W podróży po nowym świecie do odkrywania sekretów nie wystarczą jedynie umiejętności w walce z przeciwnikami. Na pozycję gracza wpływ mieć będą wszystkie dokonywane wybory, nawet takie jak dobór towarzysza czy umiejętnie poprowadzony dialog.

Grę na platformy Playstation 4 i Xbox One nakładem CDP będzie można nabyć w dobrych sklepach z grami. Szczegóły wkrótce.