„Ghost Recon: Breakpoint” – nowy zwiastun gry z Jonem Bernthalem

0
W sieci pojawił się nowy zwiastun Ghost Recon: Breakpoint, w którym narratorem jest Jon Bernthal. Materiał zaprezentowano w trakcie prezentacji poświęconej usłudze Google Stadia – gra będzie jedną z produkcji dostępnych na tej platformie.

W nowym materiale promocyjnym możemy zapoznać się częściowo z credo głównego złego oraz dowodzonych przez niego Wilków, zbuntowanych Duchów służących wcześniej Stanom Zjednoczonym, a teraz wyruszającym na samowolną misję podboju archipelagu Aurora – siedziby specjalizującej się w nowoczesnej technologii firmy Skell-Tech.

W przywódcę wrogiej organizacji, Cole’a D. Walkera, wciela się Jon Bernthal, znany między innymi z seriali The Punisher i The Walking Dead.

Sami zobaczcie:

Ghost Recon: Breakpoint to gra akcji osadzona w otwartym świecie, a dokładnie na wyspie Auroa. Ogromnym teren do eksploatacji, ma dać graczom sporo swobody działania i przede wszystkim urozmaicić kooperacyjną grę dla maksymalnie czterech graczy. W Ghost Recon: Breakpoint będzie też opcja gry dla jeden osoby.

Ghost Recon: Breakpoint ma się pojawić na PC, PS4 oraz XOne już 4 października tego roku.