Remake „Destroy All Humans!” zapowiedziany! Jest zwiastun

0
Firmy THQ Nordic oraz Black Forest Games zapowiedziały dziś remake pierwszej odsłony humorystycznych gier akcji z serii Destroy All Humans!. Wydawca opublikował także jego pierwszy filmowy zwiastun.

Wkrótce do graczy trafi nowa wersja przygodowej gry akcji pod tytułem Destroy All Humans!, która ukazała się pierwotnie w 2005 roku. Tytuł trafi do sprzedaży w 2020 roku na komputerach PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Obejrzyjcie zwiastun:

https://www.youtube.com/watch?v=1rNYZYVR8P0

Ponownie wcielimy się w Crypto lądującego na Ziemi lat 50-tych, by zbierać specjalne próbki DNA zawarte w ludzkich mieszkańcach, których potrzebuje dla uratowania swojej własnej rasy. Przy okazji dążenia do tego celu będzie infiltrował kruchą demokrację, przybierając formę żałosnego człowieka, używał psychokinezy do wyrzucania wszystkiego w powietrze i swoich ulubionych broni, jak np. całkowicie normalny dla ufoludków Anal Probe Gun. Jedną z wyróżniających cech tego remake’u ma być zawarcie nigdy wcześniej nie widzianej misji Lost Mission of Area 42.

Szczegóły dotyczące nowej wersji Destroy All Humans!, takie jak np. specyfika wykorzystywanego silnika graficznego itd., pozostają na razie tajemnicą.