„Garage Mechanic Simulator” oraz „Catch a Duck” na Nintendo Switch

0
Ultimate Games S.A. wydaje na Nintendo Switch następne dwie gry. Garage Mechanic Simulator to tytuł skierowany do miłośników mechaniki samochodowej. Z kolei Catch a Duck jest kreskówkową zręcznościówką, która wymaga od graczy chytrości. Daty premier nowych gier ustalono na 26 lipca (Garage Mechanic Simulator) i 29 lipca (Catch a Duck).

Za wydanie obu polskich gier odpowiada Ultimate Games S.A. Daty premier w cyfrowej dystrybucji (Nintendo eShop) ustalono na 26 lipca (Garage Mechanic Simulator) oraz 29 lipca 2019 r. (Catch a Duck).

Garage Mechanic Simulator

Stworzony przez studio InImages symulator umożliwia wcielenie się w mechanika samochodowego. Tytuł pozwala m.in. na wykonywanie napraw lub wymianę uszkodzonych części samochodowych, rozwijanie warsztatu, wybieranie interesujących zleceń z wielu dostępnych oraz podejmowanie się zadań specjalnych.

Garage Mechanic Simulator to gra stworzona przede wszystkim dla fanów motoryzacji, która pokazuje kulisy codziennej działalności warsztatów samochodowych. Twórcy przygotowali różne typy samochodów, ponad 200 zróżnicowanych części samochodowych i szerokie możliwości modernizacji warsztatu. Gracze mogą liczyć także na nieograniczoną liczbę zleceń do wykonania.

Catch a Duck

Nowa produkcja studia All Those Moments, które ma na koncie m.in. przygodówkę Earthworms i zręcznościówkę Bouncy Bob, to wyróżniająca się kreskówkową grafiką gra zręcznościowa z elementami planowania działań. W Catch a Duck gracz przejmuje kontrolę nad lisem polującym na kaczki. Łowy nie są jednak proste, bo na drodze do sukcesu czyha wiele niebezpieczeństw.

Rozgrywka wymaga sporej przebiegłości, która będzie konieczna do przechytrzenia myśliwych, wilków i niedźwiedzi. Jednocześnie trzeba umiejętnie korzystać z różnych kryjówek oraz zakładać pułapki. Catch a Duck to m.in. ręcznie rysowana grafika, unikalne animacje i dźwięki, a także 25 zróżnicowanych poziomów do ukończenia.