„Fresh” – zwiastun horroru z Sebastianem Stanem

Searchlight Pictures podzieliło się ze światem oficjalnym zwiastunem nadchodzącego horroru/thrillera Fresh, w którym wystąpi, między innymi, Sebastian Stan.

Fabuła Fresh pokaże losy dwójki ludzi, którzy poznają się w sklepie spożywczym. Noa, biorąc pod uwagę frustracje, jakie przynosi jej aplikacja randkowa, postanawia dać szansę Steve’owi (Sebastian Stan). Po pierwszej randce kobieta przyjmuje propozycję mężczyzny i wybiera się z nim na weekend za miastem. To, co wydawało się urocze i romantyczne, szybko zmienia się w psychologiczny koszmar, gdy okazuje się, że Steve jest psychopatą z… nietypowym apetytem.

Fresh to reżyserski debiut Mimi Cave. Oprócz Sebastiana Stana, w filmie zobaczymy Daisy Edgar-Jones, Jojo T. Gibbs, Charlotte Le Bon, Andreę Bang i innych.

Premierę filmu zaplanowano na Hulu na 4 marca.

ŹródłoHulu
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tumblreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Popularne w tym tygodniu