„Free Guy” i „Śmierć na Nilu” później

A już mieliśmy nadzieję, że jednej z najbardziej oczekiwanych filmów tego roku jednak pojawią się w kinach jeszcze w 2020. Od soboty, jak zapewne wam wiadomo, kina w Polsce znowu zostaną zamknięte, przynajmniej do końca listopada, jednak bardzo możliwe, że i w grudniu nie wybierzemy się na nic do tej instytucji. Podobna sytuacja ma miejsce w innych państwach. Nic więc dziwnego, że kolejne premiery zostają przesunięte.

Teraz ten los czeka film z Ryanem Reynoldsem – Free Guy, który miał zagościć na dużych ekranach 11 grudnia, oraz Śmierć na Nilu, gdzie jedną z głównych ról zagra Kenneth Branagh. Ekranizację książki Agathy Christie mieliśmy zobaczyć 18 grudnia. Niestety obie produkcje nie pojawią się w wyznaczonych terminach.

Niestety obecnie nie wiadomo, na kiedy ustalono ich nowe daty premiery. Zapewne będzie miało to miejsce w 2021 roku, ale w jakim okresie dokładnie – nie wiadomo. Pozostaje nam tylko czekać na kolejne informacje.

Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

1 komentarz

Popularne w tym tygodniu