Jim Gaffigan pojawi się w „Stargirl”

Stargirl to jeden z najnowszych superbohaterskich seriali, który pojawił się na stacji The CW. U nas można go obejrzeć na HBO i HBO GO. Jakiś czas temu pisaliśmy, że produkcja została dobrze przyjęta i powstanie jej drugi sezon. Twórcy powoli zaczynają kompletować jego obsadę. 

Ogłoszono właśnie, że dołączy do niej Jim Gaffigan. Wiadomo już, kogo zagra – aktor wcieli się w postać Thunderbolta. Jeśli nie znacie dokładnie komiksów DC Comics, Thunderbolt posiada sporą moc. Jest dżinem, został zamknięty w piórze i teraz tylko czeka, by ktoś go wypuścił. Oczywiście spełni jego życzenia… Tylko wiadomo, jak to z nimi jest.

Zapewne wielu widzów domyśliło się, że Thunderbolt może się pojawić w drugim sezonie serialu po tym, jak Courtney ukradła różowe pióro z siedziby Justice Society of America.

Stargirl przedstawia losy licealistki Courtney Whitmore (Brec Bassinger), która odkrywa o u siebie supermocne i postanawia zainspirować grupę młodych herosów do walki ze złoczyńcami z przeszłości. Chce w ten sposób wypełnić dziedzictwo pozostawione przez drużynę superbohaterów z Justice Society of America.

Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu