FOX wypuścił zwiastuny swoich nowych propozycji

0
Stacje telewizyjne powoli zaczynają myśleć o nowym sezonie serialowym. Obecnie kończy się większość produkcji, powrócą one z nowymi sezonami dopiero we wrześniu lub październiku. Do tego dojdą oczywiście jakieś świeżynki. 

Stacja FOX przedstawiła nam swoje nowe seriale. Na które z nich warto poczekać? Zobaczcie sami.

neXt, czyli coś dla miłośników produkcji ze sztuczną inteligencją. W serialu pojawią się: John Slattery, Fernanda Andrade, Michael Mosley, Jason Butler Harner, Eve Harlow, Aaron Moten, Gerardo Celasco, Elizabeth Cappuccino i Evan Whitten.

https://youtu.be/rRAoNVJcgms

Not Just Me, to opowieść o dziewczynie, która dowiaduje się, że jej ojciec, będący lekarzem, wykorzystał swój fach do przekazania swoich genów dalej. W serialu pojawią się: Brittany Snow, Megalyn Echikunwoke, Emily Osment, Mustafa Elzein, Mo McRae, Victoria Cartagena i Timothy Hutton.

https://youtu.be/oL-gvYvyWgA

Deputy, coś dla fanów Strażnika Teksasu. Szeryf pewnego hrabstwa w Los Angeles umiera, jego miejsce zajmuje osoba, która woli działać niż bezczynnie siedzieć i nic nie robić. Wynikną z tego same kłopoty. W produkcji występują: Stephen Dorff, Yara Martinez, Brian Van Holt, Siena Goines, Bex Taylor-Klaus, Shane Paul McGhie i Mark Moses.

Prodigal Son, głównym bohaterem serialu jest Malcolm Bright, człowiek, który czyta w mordercach, jak w otwartej książce. Brzmi znajomo? Produkcja bazuje na pomysłach z kilku innych. W obsadzie są: Tom Payne, Michael Sheen, Bellamy Young, Lou Diamond Phillips, Halston Sage, Aurora Perrineau, Frank Harts i Keiko Agena.

https://youtu.be/26C6JqBdb20

Filthy Rich, już sam tytuł może sugerować, że serial będzie opowiadał o pieniądzach. A dokładnie o spadku po zmarłym prezesie chrześcijańskiej telewizji. Zostawił on w spadku swoje dobra nie tylko członkom rodziny. W obrazie występują: Kim Cattrall, Gerald McRaney, Aubrey Dollar, Corey Cott, Benjamin Aguilar, Mark L. Young, Melia Kreiling, Steve Harris, David Denman, Paul Luke Thomas i Olivia Macklin.

https://youtu.be/EX8feK5WK68

Outmatched, nie mogło także zabraknąć serialu komediowego. Ten opowiada o rodzicach, których dzieci są… geniuszami. Występują w nim: Jason Biggs, Maggie Lawson, Conor Kalopsis, Ashley Boettcher, Jack Stanton, Oakley Bull i Tisha Campbell-Martin.

https://youtu.be/08jj1NBCU9g

Co sądzicie o propozycjach? Jakaś was zaciekawiła?