FOX podjął decyzję co do dalszego losu „The Gifted”

0
Ze stacją FOX bywa różnie. Większość seriali spotyka ten sam los – zostają anulowane, bo nie zgadzają się słupki oglądalności. Produkcja The Gifted uniknęła spotkania z przeznaczeniem, powstał drugi sezon obrazu (jego recenzję znajdziecie TUTAJ). Niedawno zakończyła się druga odsłona serialu. Czy podjęto decyzję o trzeciej?

Tak. I niestety nie mamy dobrych wieści dla miłośników produkcji. FOX znowu to zrobił, skasował obraz o przygodach mutantów. Tym samym nie powstanie trzeci sezon produkcji. Wprawdzie druga odsłona okazała się lepsza niż pierwsza, bardziej dopracowana i wciągająca, jednak oglądalność nie była zadowalająca.

FOX podjął decyzję co do dalszego losu „The Gifted”
Kadr z serialu „The Gifted”

The Gifted opowiadało o przygodach mutantów ściganych przez rząd. Ludzie z mocami stanowili niebezpieczeństwo dla tych ich pozbawionych, dlatego musieli być pod stałą kontrolą (przynajmniej taka była opinia tych u władzy). Ścigano ich i zamykano w specjalnych więzieniach.

Oczywiście zawsze jest szansa, że serial znajdzie nowy dom – na platformie Disneya albo Hulu. Jednak obecnie nikt nie wykazał chęci kontynuowania opowieści. Jeśli tylko coś się zmieni, damy wam znać.


Źródło: comicbook.com
Zdjęcia: FOX