Finałowy zwiastun 3. sezonu „Stranger Things”

0
Mat. promocyjny
W sieci pojawił się finałowy zwiastun 3. sezonu Stranger Things. Mieszkańcy Hawkins powrócą już za dwa tygodnie z kolejną, mrożącą krew w żyłach historią.

Wiemy, że w 3. sezonie w serialu pojawi się nowa postać, Robin (w tej roli Maya Hawke), alternatywna dziewczyna, które ma odkryć mroczną stronę Hawkins. Ważną rolę do odegrania będzie miała także Erica (Priah Ferguson). To na jej barki spadnie odpowiedzialność uratowania miasteczka od niespodziewanego, potężnego zagrożenia.

Obejrzyjcie zwiastun:

https://www.youtube.com/watch?v=nVsA1ex-UN0

Oficjalny opis 3. sezonu brzmi następująco:

Jest rok 1985 w Hawkins w Indianie, lato w pełni. Szkoła się skończyła, a w mieście otwarto nowe centrum handlowe. Ekipa z Hawkins znajduje się u progu dorosłości. Romanse rozkwitają i komplikują sprawy w paczce. Jej członkowie będą musieli rozgryźć, jak dorosnąć i nie oddalić się od siebie. Tymczasem nadciąga niebezpieczeństwo. Miastu grożą starzy i nowi wrogowie. Jedenastka i jej znajomi uświadamiają sobie, że zło nigdy się nie kończy, tylko ewoluuje. Teraz będą musieli połączyć siły, by przetrwać i pamiętać o tym, że przyjaźń jest silniejsza od strachu.

 

Nowe odcinki Stranger Things pojawią się na platformie Netflix już 4 lipca.