„Fantastyczne Zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a” – nowy trailer pełen akcji, Jude’a Law i Madsa Mikkelsena

Fantastyczne Zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a to już trzecia odsłona przygód sympatycznego, choć czasami fajtłapowatego Newta Scamandera oraz jego przyjaciół, zarówno ludzkich jak i zwierzęcych. Nowy zwiastun zapowiada produkcję pełną akcji.

Kontynuując fabułę poprzedniego filmu, Tajemnice Dumbledore’a skupią się na konflikcie pomiędzy Gellertem Grindelwaldem, który chce przejąć władzę nad magicznym światem, a a jego dawnym przyjacielem, Albusem Dumbledorem, u którego boku staną Newt Scamander, Jacob Kowalski (uzbrojony we własną różdżkę!) oraz zastęp magicznych zwierzaków. W opublikowanym dziś zwiastunie zobaczymy także młodą Minervę McGonagall oraz Credence’a / Aureliusa Dumbledore’a.

W główne role wcielają się Eddie Redmayne (Newt Scamander), Jude Law (Albus Dumbledore), Mads Mikkelsen (zastępujący Johnny’ego Deppa w roli Gellerte Grindenwalda), Dan Fogler (Jacob Kowalski), Ezra Miller (Credence), Katherine Waterston (Tina Goldstein) oraz Alison Sudol (Queenie Goldstein).

Światowa premiera tego hitu już 15 kwietnia. Czekacie?

Klaudia Ciurkahttps://moje-czytadla.blogspot.com/
Książkoholiczka stawiająca pierwsze kroki w świecie gier wideo i planszówek. Seriale ogląda rzadko, ale od anime nie stroni. Kociara i herbatoholiczka z wyboru, okularnica z konieczności.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu