„Fantastyczne Zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a” – nowy trailer pełen akcji, Jude’a Law i Madsa Mikkelsena

Fantastyczne Zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a to już trzecia odsłona przygód sympatycznego, choć czasami fajtłapowatego Newta Scamandera oraz jego przyjaciół, zarówno ludzkich jak i zwierzęcych. Nowy zwiastun zapowiada produkcję pełną akcji.

Kontynuując fabułę poprzedniego filmu, Tajemnice Dumbledore’a skupią się na konflikcie pomiędzy Gellertem Grindelwaldem, który chce przejąć władzę nad magicznym światem, a a jego dawnym przyjacielem, Albusem Dumbledorem, u którego boku staną Newt Scamander, Jacob Kowalski (uzbrojony we własną różdżkę!) oraz zastęp magicznych zwierzaków. W opublikowanym dziś zwiastunie zobaczymy także młodą Minervę McGonagall oraz Credence’a / Aureliusa Dumbledore’a.

W główne role wcielają się Eddie Redmayne (Newt Scamander), Jude Law (Albus Dumbledore), Mads Mikkelsen (zastępujący Johnny’ego Deppa w roli Gellerte Grindenwalda), Dan Fogler (Jacob Kowalski), Ezra Miller (Credence), Katherine Waterston (Tina Goldstein) oraz Alison Sudol (Queenie Goldstein).

Światowa premiera tego hitu już 15 kwietnia. Czekacie?

Klaudia Ciurka
Klaudia Ciurkahttps://moje-czytadla.blogspot.com/
Książkoholiczka stawiająca pierwsze kroki w świecie gier wideo i planszówek. Seriale ogląda rzadko, ale od anime nie stroni. Kociara i herbatoholiczka z wyboru, okularnica z konieczności.

Popularne w tym tygodniu