Disney podzieliło się zwiastunem i plakatem „Piotruś Pan i Wendy”

Piotruś Pan i Wendy będzie mieć swoją premierę na Disney+ 28 kwietnia, tymczasem udostępniono plakat oraz trailer. Produkcja to wedle słów twórców aktorskie odtworzenie powieści J.M. Barrie i animowanego klasyka z 1953 roku. 

Reżyser i współscenarzysta David Lowery tak mówi o nadchodzącej adaptacji:

„Robiąc Piotruś Pan i Wendy, postawiliśmy sobie za cel stworzenie filmu, który oddaje cześć zarówno oryginalnemu tekstowi J.M. Barrie, jak i animowanej adaptacji Walta Disneya z 1953 roku; chcieliśmy ożywić tę opowieść szczerością emocjonalną, otwartym sercem i wielką tęsknotą za przygodą.”

„Setki niesamowitych artystów spędziło wiele lat, przenosząc ten film na ekran; Nie mogę się doczekać, aż widzowie zobaczą ich prace, wyruszą w tę przejażdżkę i ponownie odkryją ponadczasową opowieść z nowej perspektywy”.

Piotruś Pan i Wendy wyreżyserował David Lowery (Smok Pete’a, Zielony rycerz) na podstawie scenariusza, który napisał wraz z Tobym Halbrooks’em. W filmie  wystąpią Jude Law, Alexander Molony, Ever Anderson, Yara Shahidi, Alyssa Wapanatâhk, Joshua Pickering, Jacobi Jupe, Molly Parker, Alan Tudyk i Jim Gaffigan.

Disney podzieliło się zwiastunem i plakatem „Piotruś Pan i Wendy"

Paulina Komorowska-Przybysz
Paulina Komorowska-Przybysz
Mól książkowy, marzący o wydaniu własnej książki, zapalony gracz konsolowy i planszówkowy o zapędach artystycznych i zamiłowaniu do rękodzieła. Wychowana na Gwiezdnych Wojnach, Obcym i książkach Stephena Kinga. Trochę roztrzepana, często zbyt szczera i nieustannie ciekawa świata.

Popularne w tym tygodniu