Fantastyczne wiadomości dla fanów „Gry o Tron”!

0
Dziś mamy dla fanów Gry o Tron dwie fajne wiadomości: nowe twarze w obsadzie prequela oraz dokument-niespodziankę przygotowany przez HBO.

Fanów Gry o Tron powinny ucieszyć wiadomości z planu prequela do tej serii. Do eklektycznej obsady aktorskiej dołączyło kilka dobrze znanych znanych z innych produkcji twarzy: Marquis Rodriquez (znany z roli Darryla w serialach o Luke’u Cage’u i Iron Fiście), John Simm (Master z Doctora Who), Richard McCabe(Collateral i ekranizacja powieści Philipa K. Dicka).
Natomiast Johna Heffernana rozpoznają zapewne fani teatru: wystąpił on bowiem w takich produkcjach jak Hamlet, King Lear czy Much Ado About Nothing.
Najmłodsza aktorka z tego zestawienia, Dixie Egerickx, ma za sobą rolę w Patricku Melrose.

Jak zwykle HBO bardzo uważnie pilnuje tego, by nie zdradzić w jakie postaci wcielą się aktorzy i aktorka. Cóż, pozostaje czekać na więcej wieści!

Fantastyczne wiadomości dla fanów „Gry o Tron”!
deadline.com

Kolejną niespodzianką dla fanów Gry o Tron będzie dokument Game of Thrones: The Last Watch. Dzięki tej produkcji widzowie będą mieć możliwość zajrzeć za kulisy serialu i, zgodnie ze słowami HBO, zobaczyć wzloty i upadki, oraz poznać wyzwania jakim musieli sprostać twórcy przy przenoszeniu na ekran magicznego świata Westeros.
Dokument zostanie wyemitowany 26 maja, tydzień po zakończeniu ósmego i ostatniego sezonu Gry o Tron.

Fantastyczne wiadomości dla fanów „Gry o Tron”!
express.co.uk

 

 


Źródło newsa: Ew.com
Źródło grafik: deadline.com, Philly.com, express.co.uk