Evangeline Lilly w nowym serialu kryminalnym science fiction

0
Znana z ról w Lost, Hobbicie oraz Ant-man i Osa aktorka Evangeline Lilly powraca na szklane ekrany! Tym razem w pierwszym oryginalnym serialu od Vudu – Albedo.

Produkcja ma być osadzona 150 lat w przyszłości i śledzić będzie losy detektyw Vivien Coleman (w tej roli Evangeline Lilly), wysłanej w kosmos w celu zbadania tajemniczej śmierci przebywającego na odizolowanej stacji kosmicznej naukowca. W czasie dochodzenia kobieta będzie miała wokół siebie coraz więcej podejrzanych i coraz więcej sekretów, dodatkowo będąc odcięta od kanałów komunikacji z Ziemią.

Albedo ma liczyć osiem odcinków i być w klimacie tajemniczego kryminału science fiction. Jak donosi Dateline, zdjęcia rozpoczną się jeszcze w tym miesiącu. Lilly nie tylko zagra główną rolę, ale będzie także pełniła funkcję producentki wykonawczej.

Dyrektor, Julian Franco, nie kryje podekscytowania:

Vudu to jedna z najszybciej rozwijających się usług streamingowych. Zapewnia dostęp do niesamowitych i oryginalnych treści, jak Albedo, bez dodatkowych kosztów i to jest klucz do naszego dalszego rozwoju. Mając niesamowity zespół odpowiadający za produkcję tego serialu oraz Evangeline Lilly, nie mogę się doczekać zachwytu widzów.

Albedo, obok Lilly, zajmą się także Max i Adam Reid (Sneaky Pete), a za reżyserię ma odpowiadać Brad Peyton.

Serial powinien pojawić się około przyszłego roku, jednak dokładna data nie jest jeszcze znana.