Emocjonujący teaser „Westworld”

W sieci pojawił się zwiastun czwartego sezonu Westworld. Dwuminutowy teaser ujawnia powrót popularnego serialu HBO już 26 czerwca tego roku.

Westworld to dysopijny dramat sci-fi, oparty na filmie Michaela Crichtona z 1973 roku o tym samym tytule. To mroczna odyseja o świcie sztucznej inteligencji i zdobywanej przez nią samoświadomości. Koncentruje się wokół zaawansowanego technologicznie parku rozrywki, w którym przypominające ludzi hosty androidów są zaprogramowane tak, aby spełniały wszystkie, nawet te najbardziej skrywane, pragnienia każdego bogatego gościa. Jednak gdy androidy zyskują świadomość, taki stan rzeczy nie może przetrwać.

Nagrodzony Emmy serial został stworzony dla telewizji przez Jonathana Nolana i Lisę Joy, którzy są również producentami wykonawczymi z J.J. Abrams, Richard J. Lewis, Roberto Patino, Athena Wickham i Ben Stephenson.

Westworld wywodzi się z firm produkcyjnych Kilter Films i Bad Robot Productions we współpracy z Warner Bros. Television.

W serialu występują Evan Rachel Wood, Thandie Newton, Ed Harris, Jeffrey Wright, Tessa Thompson, Luke Hemsworth i Rodrigo Santoro. W trzeciej odsłonie dołączyli do nich Aaron Paul, Lena Waithe, Marshawn Lynch i Vincent Cassel.

Paulina Komorowska-Przybysz
Paulina Komorowska-Przybysz
Mól książkowy, marzący o wydaniu własnej książki, zapalony gracz konsolowy i planszówkowy o zapędach artystycznych i zamiłowaniu do rękodzieła. Wychowana na Gwiezdnych Wojnach, Obcym i książkach Stephena Kinga. Trochę roztrzepana, często zbyt szczera i nieustannie ciekawa świata.

Popularne w tym tygodniu