„Dziecko” – połączenie komedii i horroru. Pierwszy odcinek już dostępny w HBO Max

Pierwszy odcinek serialu HBO i SKY Dziecko – będącego połączeniem komedii i horroru, jest już dostępny w HBO Max.

Dziecko to mroczne i jednocześnie zabawne spojrzenie na macierzyństwo z perspektywy kobiety, która nie chce być matką. W głównej roli Natashy zagrała Michelle De Swarte – laureatka nagrody dla najlepszej aktorki za tę rolę podczas tegorocznego festiwalu Series Mania. Pierwszy odcinek serialu jest już dostępny w HBO Max.

W serialu Dziecko Michelle De Swarte (The Duchess) występuje w roli 38-letniej Natashy, która jest wściekła, że ​​wszyscy jej najbliżsi przyjaciele mają dzieci. Ale kiedy niespodziewanie w jej życiu pojawia się dziecko, jej życie nagle dramatycznie się zmienia. Kontrolujące, manipulujące, ale też niesamowicie urocze dziecko zmienia życie głównej bohaterki w surrealistyczny horror. Kiedy kobieta odkrywa prawdziwą naturę swojego dziecka, podejmuje coraz bardziej desperackie próby pozbycia się go. Ona nie chce dziecka, ale dziecko zdecydowanie pragnie jej.

W produkcji występują także: Amira Ghazalla jako Pani Eaves, 70-letnia chodząca zagadka, która ostatnie pięćdziesiąt lat spędziła, mieszkając w samochodzie i wydaje się być wszędzie tam, gdzie akurat jest dziecko, oraz Amber Grappy w roli Bobbi, młodszej siostry Natashy, która niczego nie pragnie bardziej, jak tylko zostać rodzicem, który będzie dawać miłość i ją otrzymywać.

W pozostałych rolach zagrali: Patrice Naiambana (Spectre) jako ojciec Natashy, Lyle, Sinéad Cusack (Marcella) jako jej matka Barbara. Shvorne Marks (Endeavour) jako Mags, Isy Suttie (Peep Show) jako Rita, Tanya Reynolds (Sex Education) jako Helen, Seyan Sarvan (Bo to grzech) jako Nour, Karl Davies (The Tower) jako Jack i Divian Ladwa (Ant-Man i Osa ) jako Fooze.

Serial Dziecko (The Baby) jest koprodukcją HBO i SKY, wyprodukowaną dla tych spółek przez firmy SISTER (seriale HBO Czarnobyl, Ogrodnicy) oraz Proverbial Pictures. Autorami produkcji są Siân Robins-Grace i Lucy Gaymer. Obowiązki producenta wykonawczego pełnią Jane Featherstone, Carolyn Strauss oraz Naomi de Pear z ramienia SISTER, Siân Robins-Grace oraz Nicole Kassell. Producentką współwykonawczą jest Katie Carpenter, producentką jest również Lucy Gaymer. Serial został wyreżyserowany przez Nicole Kassell, Stacey Gregg, Faraz Shariat oraz Ellę Jones. Za scenariusz odpowiadają: Siân Robins-Grace, Susan Soon He Stanton, Kara Smith, Anchuli Felicia King oraz Sophie Goodhart.

Pierwszy odcinek serialu Dziecko (The Baby) jest już dostępny w HBO Max. Kolejne odcinki będą dodawane w każdy poniedziałek, zaczynając od 25 kwietnia. Serial liczy 8 odcinków.

https://youtu.be/480CO5F_TXE

ŹródłoNota prasowa
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu