„Droga Zoe” Philip Beard – ruszyła przedsprzedaż

Właśnie podano datę premiery książki Droga Zoe. Autorem pozycji jest Philip Beard, a powieść będzie dostępna w sprzedaży już 9 listopada.

droga zoePrzygotowanie się na odejście najbliższych jest bardzo trudne, zwłaszcza na takie, które przychodzi znienacka. Wie o tym piętnastoletnia Tess DeNunzio, której siostra ginie potrącona przez samochód. Zdarzyło się to 11 września – dniu, w którym oczy wszystkich zwrócone były na tragedię w Nowym Jorku. Droga Zoe to list, który Tess napisała do zmarłej siostry jako sposób na odnalezienie się na nowo w życiu. To szczere i intymne wyznanie układa się w niezwykłą opowieść o niej samej, przeżywaniu straty i samotności, a przede wszystkim o tym, co tak naprawdę jest ważne. Najlepsza powieść 2005 roku według „Booklist”!

Książka Droga Zoe już wkrótce ukaże nakładem wydawnictwa Nowa Baśń. Na postawie tego tytułu powstał film o tym samym tytule, jego światowa premiera już 4 listopada! Główną rolę w produkcji zagrała Sadie Sink, znana widzom jako Max z kultowego serialu Stranger Things.

Ruszyła także właśnie przedsprzedaż pozycji. Pozycję znajdziecie TUTAJ.

Źródłonota prasowa
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu