Otwórz konto i zyskaj kino Unlimited na rok od Credit Agricole

Od teraz w Cinema City możesz oglądać filmy za darmo bez limitu przez cały rok. Właśnie wystartowała akcja banku Credit Agricole „Cinema City – rok filmów za darmo”, dzięki której użytkownik karty Unlimited, zarówno nowo zarejestrowany, jak również korzystający już z usługi, może otrzymać do 100% zwrotu wartości swojej rocznej subskrypcji Cinema City Unlimited. Wystarczy otworzyć konto w banku Credit Agricole z kartą VISA Cinema oraz płacić kartą wydaną do konta za abonament Unlimited w ramach Miesięcznego Planu Płatności, aby cieszyć się nielimitowanymi seansami w kinowym fotelu.

 Jak zyskać rok filmów za darmo?

Aby skorzystać z oferty, należy otworzyć konto osobiste w banku Credit Agricole, wybrać jedną z kart VISA Cinema, a po jej aktywacji, dodać jako metodę płatności za abonament Unlimited, na stronie internetowej kina. Płatności cykliczne za abonament Unlimited będą pobierane z tej karty, a użytkownik będzie otrzymywał zwrot kosztów, jeśli spełni warunki określone w Regulaminie Promocji „CINEMA CITY – rok filmów za darmo”. Dokładne instrukcje oraz szczegółowe informacje o akcji znajdują się na stronie www.cinema-city.pl/creditagricole.

Credit Agricole zorganizuje także w kinach Cinema City eventy, podczas których będzie można poznać szczegóły i przystąpić do akcji promocyjnej, zyskując abonament Unlimited.

Jakie benefity wiążą się z kartą Unlimited?

Cinema City Unlimited to pierwszy i jedyny w Polsce kinowy program abonamentowy oferujący możliwość oglądania filmów w kinowym fotelu bez limitów, mając do dyspozycji ponad 200 premier każdego roku. Dodatkowo posiadacze karty Unlimited mogą korzystać z rabatów na zakupy w barach i kawiarniach sieci kin oraz uczestniczyć w pokazach przedpremierowych tylko dla klubowiczów. Użytkownicy kart Unlimited, którzy posiadają aktywne członkostwo Unlimited od minimum 3 miesięcy mogą także ubiegać się bezpłatnie o kartę Unlimited Family a wraz z nią bilety dziecięce gratis do wykorzystania na wspólne, rodzinne wypadu do kina.

Źródłonota prasowa
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu