„Doom Eternal” – pierwsze spojrzenie na dodatek „Ancient Gods Part One”

Podczas Gamescom 2020 po raz pierwszy zobaczyliśmy nowy fabularny dodatek do Doom Eternal zatytułowany Ancient Gods Part One.

Zgodnie z zapowiedzią Bethesda zaprezentowała materiał z nadchodzącego rozszerzenia fabularnego do Doom Eternal. Dodatek zadebiutuje jeszcze w tym roku, bo 20 października.

W rozszerzeniu gracze znów wcielą się w postać DOOM Slayera i staną twarzą w twarz ze starożytnym złem, przebudzonym w wyniku zakłócenia równowagi niebios. Walcząc i zabijając w zupełnie nowych miejscach w świecie DOOM-a, gracze zmierzą się z dzikimi nowymi demonami i odkryją kolejny rozdział historii DOOM Slayera. 

The Ancient Gods, część pierwsza będzie dostępna bez dodatkowych opłat dla graczy posiadających Jednoroczną Przepustkę DOOM Eternal lub Deluxe Edition DOOM Eternal. Gracze, którzy nie posiadają Jednorocznej Przepustki, będą mogli kupić The Ancient Gods, część pierwszą osobno, wraz z bezpłatnym dostępem do BATTLEMODE. Gracze nie muszą posiadać DOOM Eternal, aby kupić i zagrać w The Ancient Gods, część pierwszą. 

Jednoroczna Przepustka jest wciąż dostępna w cenie 125 zł i zawiera dostęp do DLC 1 i 2. The Ancient Gods, część pierwsza będzie też dostępne do zakupu osobno, w cenie 84 zł. 

Grzegorz Cyga
Ten człowiek cały czas gra. Na komputerze, na konsolach PlayStation i na nerwach sąsiadów z racji, że jego bronią w realnym świecie jest gitara elektryczna.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu