Doctor Who” szykuje niespodziankę na 60. rocznicę – teaser!

Jodie Whittaker, wcielająca się w 13. Doktora w niezwykle popularnym serialu BBC Doctor Who, zdradziła w niedzielę 23 października, że David Tennant, który zobrazował 10. Doktora, powróci do obsady serialu, jednak jako… 14. Doktor.

David Tennant i Catherine Tate powracają do swoich ról z okazji 60. rocznicy serialu, co potwierdziło BBC. W listopadzie 2023 roku wyemitowane zostaną trzy odcinki specjalne w których będzie można zobaczyć Tennanta i Tate.

David Tennant, wcześniej znany jako 10. Doktor, teraz odegra również 14. Doktora. Zdezorientowany? Nie martw się, on też wydaje się trochę zakłopotany

Komentuje BBC w swoim oświadczeniu.

Doktor Who po raz pierwszy na małym ekranie pojawił się w 1963 roku i do 1989 po czym zniknął z anteny na szesnaście lat, powracając w 2005 roku. David Tennant jako drugi aktor po wznowieniu programu jeszcze w tym swym roku dołączył do zaszczytnego grona aktorów wcielających się w rolę Władcy Czasu znanego jako Doktor, podróżującego w czasie i przestrzeni statkiem kosmicznym zwanym Tardis.

Źródłovariety.com
Paulina Komorowska-Przybysz
Paulina Komorowska-Przybysz
Mól książkowy, marzący o wydaniu własnej książki, zapalony gracz konsolowy i planszówkowy o zapędach artystycznych i zamiłowaniu do rękodzieła. Wychowana na Gwiezdnych Wojnach, Obcym i książkach Stephena Kinga. Trochę roztrzepana, często zbyt szczera i nieustannie ciekawa świata.

Popularne w tym tygodniu