Do obsady „Batgirl” od HBO MAX dołączają nowi aktorzy!

A konkretnie troje zasili szeregi obsady! 

Wcześniej mieliśmy już okazję donosić wam o serialu, lecz tym razem spieszymy donieść, że ekipa odpowiedzialna za film, zwiększyła się. Batgirl staje się faktem?

Podczas gdy produkcja Batgirl trwa w Szkocji, The Hollywood Reporter informuje, że Ethan Kai (London Kills), Corey Johnson (Hellboy) i zdobywczyni nagrody BAFTA Rebecca Front (The Thick of It) zostali obsadzeni, aby dołączyć do Leslie Grace w nadchodzącej produkcji.

Dalsze szczegóły dotyczące ich postaci są nadal ukrywane, jednak to nie powstrzymuje fanów. Niektórzy spekulują, że Kai może grać Dicka Graysona, biorąc pod uwagę, że na niektórych zdjęciach z planu dostrzeżono obecność nadzwyczajnego dziecka, jakim oczywiście jest Robin!

Film Batgirl poprowadzi gwiazda In the Heights Leslie Grace, która wcieliła się w rolę Barbary Gordon, córki komisarza policji Gotham City, Jamesa Gordona.

Bohatera po raz pierwszy widziano w serialu o Batmanie z 1967 roku, gdzie nieżyjąca Yvonne Craig grała Barbarę. Pierwszy występ w komiksie Batgirl miał miejsce w Detective Comics nr 357 autorstwa pisarza Gardnera Foxa i artystki Carmine Infantino.

W filmie aktorskim pojawi się także powrót zdobywcy Oscara J.K. Simmons (Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera) i Michael Keaton (The Flash), którzy ponownie wcielą się w swoje role komisarza Gordona oraz Bruce’a Wayne’a/Batmana.

Dołączają do nich Jacob Scipio (Bad Boys for Life) i Brendan Fraser (trylogia Mumia) w swojej drugiej roli w DC Universe jako złoczyńca Świetlik.

Ostatni raz Batgirl/Barbara Gordon wystąpiła w filmie fabularnym na dużym ekranie Joela Schumachera Batman i Robin, wydanym w 1997 roku, z Alicią Silverstone w roli głównej obok Batmana George’a Clooneya i Robina Chrisa O’Donnella.

ŹródłoComingSoon
GrafikaComingSoon
Karol Riebandt
Karol Riebandthttp://improbite.pl/
Gość, do którego dzwoni Rick, gdy Morty ma wolne. Maruda i gracz, ale nie pogardzi też dobrym komiksem i książką.

Popularne w tym tygodniu