Disney potwierdza powstanie serialu o przyjaciołach Kapitana Ameryki

0
Od kilku dni większość informacji kręci się wokoło platformy Disneya i produkcji, jakie się na niej ukażą. Sami pisaliśmy o serialu Twój Simon czy też przygodach Hawkeye’a. Dziś przychodzimy do was z kolejnymi wiadomościami dotyczącymi uniwersum Marvela.

Już jakiś czas temu świat obiegła wieść, że w planach jest realizacja serialu o przygodach przyjaciół Kapitana Ameryki – Zimowego Żołnierza (granego przez Sebastiana Stana) oraz Falcona (w tej roli Anthony Mackie). Była to jednak niepotwierdzona informacja. Aż do dziś.

Disney+ oficjalnie przyznał, że powstanie produkcja o perypetiach tych dwóch bohaterów. Podczas spotkania Walt Disney Studios skupiono się na przedstawieniu obrazów, które pojawią się na platformie firmy. To właśnie na nim potwierdzono powstanie serialu o Samie Wilsonie i Buckym Barnesie. Pokazano nawet logo do produkcji.

Disney potwierdza powstanie serialu o przyjaciołach Kapitana Ameryki
Logo z Walt Disney Studios

Obecnie bohaterowie zostali wymazani przez Thanosa, powstanie serialu daje jednak jasną odpowiedź na to, czy jest to permanentna śmierć. Wiele zagadek zostanie rozwiązanych już niebawem, po premierze filmu Avengers: Endgame.


Źródło: screenrant.com
Grafiki: Disney