„Dead by Daylight” konta martwe zło – gameplay nowego dodatku do gry

0
Behaviour Interactive podczas imprezy Pax East zaprezentowało pierwszy gameplay dodatku do survivalowego horroru Dead by Daylight pod tytułem Ash vs Evil Dead.

Jak sama nazwa wskazuje DLC nawiązuje bezpośrednio do kultowej serii Ash kontra martwe zło. Zgodnie z najnowszym materiałem dodatek wprowadzi nowego ocalałego do gry. Będzie to grywalna postać samego Asha. Głosu nowemu bohaterowi użyczy sam Bruce Campbell, odtwórca głównej roli w filmach.

Z powyższego wideo wynika, że Behaviour Interactive zdecydowało się wyposażyć Asha w metalową rękawicę, która po raz pierwszy pojawiła się w filmie Armia ciemności Sama Raim’iego z roku 1992. Co więcej, twórcy gry Dead by Daylight umieścili na plecach postaci kaburę na strzelbę „Boomstick”, jednak z jakiegoś powodu brak w niej samej broni.

To nie pierwszy taki ruch ze strony Behaviour Interactive. Studio już wcześniej włączało do gry inne postaci pochodzące z klasycznych, franczyzowych horrorów. Do tej pory w Dead by Daylight pojawili się między innymi Michael Myers z Halloween, Freddy Krueger z Koszmaru z ulicy Wiązów, a nawet zabójca w masce świni prosto z Piły.

Patrząc na poprzednie dodatki, deweloperzy decydowali się na dodanie do gry nie tylko nowego ocalałego, ale również kolejnego zabójcę. Ciekawe czy i tym razem tak będzie.


Źródło: gamerant.com
Grafika: destructoid.com