„DC Liga Super-Pets” przedpremierowo w Cinema City

Francuska komedia A oni dalej grzeszą, dobry Boże!, włoska komedia romantyczna Superbohaterowie, animacje dla najmłodszych: Pamiętniki Tatusia Muminka i DC Liga Super-Pets, dodatkowo horror science-fiction Zbrodnie przyszłości oraz natura i przyroda w dokumentalnych filmach na ekranach IMAX – taka różnorodna oferta filmowa czeka na widzów Cinema City od 22 lipca. Tego dnia startuje także przedsprzedaż biletów na wyczekiwany film akcji Bullet Train z Bradem Pittem i Sandrą Bullock (premiera 5 sierpnia) oraz na japońską animację Tetsuro Kodamy Dragon Ball Super: Super Hero (premiera 19 sierpnia).

W sobotę i niedzielę 23 i 24 lipca odbędą się w Cinema City pokazy przedpremierowe DC Liga Super Pets, dziecięcej opowieści o Supermanie i jego super-psie Krypto, którzy ramię w ramię walczą o sprawiedliwość w Metropolis. Film pokazywany będzie także w formacie 4DX, a premiera zaplanowana jest na 29 lipca.

Natura w IMAX

Codziennie podczas poranków w IMAX prezentowane są dokumentalne filmy krótkometrażowe o otaczającej nas naturze oraz wszechświecie. W nadchodzących dniach zobaczyć będzie można tytuły: Hubble, Pandy, Afrykańska Przygoda, Pod Taflą Oceanu, Lemury z Madagaskaru oraz Dzikie z natury.

Pamiętniki tatusia Muminka to opowieść o tym, jak powrócić do dzieciństwa. W odległej krainie leży Dolina Muminków, urzekające, przyprawiające o zdumienie miejsce pełne tajemnic. Spokojne wieczory sprzyjają snuciu niebywałych opowieści z przeszłości, a Tatuś Muminka ma ich całkiem sporo. On też był kiedyś małym Muminkiem i nie uwierzycie, co wtedy robił! Latający statek, bal u króla, morskie przeprawy. Samotne wędrówki, tajemnicza Buka i podwodny świat to dopiero początek historii! Młody Tatuś Muminka zabiera nas w swoje pełne przygód dzieciństwo, odkrywa nowe, niezwykłe krainy, a po drodze spotyka wspaniałych, dobrze nam znanych przyjaciół.

Hit komediowy A oni dalej grzeszą, dobry Boże! to trzecia część perypetii najzabawniejszej francuskiej rodziny.  Tym razem do przebojowej ekipy z Christianem Clavierem na czele dołączają nowi teściowie, a to oznacza kolejne kłopoty dla bohaterów i jeszcze więcej świetnej zabawy. 40 lat minęło jak jeden… grzech? Państwo Verneuil mają co świętować – taki staż małżeński to nie przelewki i zdaniem ich córek, świetna okazja, by zorganizować huczną imprezę niespodziankę. Żeby było jeszcze weselej, na przyjęcie z różnych zakątków świata przyjeżdżają rodzice Rachida, Davida, Chao i Charles’a. Jeśli państwo Verneuil myśleli, że czterech nietuzinkowych zięciów to już za dużo, to się dopiero zdziwią. Miej ich wszystkich w opiece, dobry Boże!

Włoska komedia romantyczna Superbohaterowie pokazuje miłosną relację od początków, gdy bohaterowie jako młodzi ludzie zakochują się w sobie na zabój. Są przekonani, że miłość dana jest raz na zawsze i już do końca swoich dni będą szczęśliwi. Z biegiem czasu okazuje się jednak, że wspólne życie to nie tylko idylla, ale i mnóstwo trudnych chwil, z którymi niełatwo sobie poradzić. Walczą o utrzymanie związku, przechodząc przez różne, często skrajne, stany emocjonalne – bliskość i samotność, kłamstwa i uczuciowe rozterki, sekrety i zdrady.

Viggo Mortensen, Léa Seydoux, Kristen Stewart oraz David Cronenberg jako reżyser prezentują upiorną wizję przyszłości w horrorze science-fiction. W Zbrodniach przyszłości ludzie doświadczają syndromu przyspieszonej ewolucji. Aby odnaleźć się w nowej, zdominowanej przez technologię rzeczywistości, muszą przekształcać nie tylko swoje umysły, ale także ciała, by nadążały za wymogami czasów. Głodni nowych, silniejszych bodźców coraz śmielej eksperymentują z cielesnością, przesuwając biologiczne granice własnej wytrzymałości. Ogromną popularność zyskują szokujące praktyki chirurgiczne polegające na wszczepianiu sobie nowych organów.

Cały czas trwa wielka loteria „Wygrywa każdy kinoman”. Każdy bilet zakupiony w Cinema City i zarejestrowany na stronie www.wygrywakazdykinoman.pl przynosi nagrodę. Do wygrania samochód Skoda Karoq, hulajnogi Xiaomi, vouchery do parku wodnego Suntago, roczne abonamenty Unlimited oraz pół miliona innych nagród.

 Informacje o repertuarze dostępne są na www.cinema-city.pl .

Źródłonota prasowa
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu