„DUNGEONS & DRAGONS” ponownie stanie się filmem!

Kultowa gra planszowa z gatunku RPG staje się faktem w formie filmowej! 

Ostatnim razem, gdy ktoś próbował zamienić Dungeons & Dragons w film, był rok 2000. Chociaż film doczekał się premiery kinowej, była to stosunkowo niewielka sprawa, z obsadą, której głównym aktorem był Justin Whalin, wraz z Marlonem Wayansem, Jeremy Ironsem, Thora Birch i Bruce Payne.

Od tego czasu wiele się zmieniło. I to nie tylko w świecie filmów. Po pierwsze, kiedy wyszedł ostatni film D&D, nie można było po prostu oglądać zwiastuna na telefonie komórkowym. Najnowszy film, Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves, jest nieco bardziej przebojem. W rolach głównych Chris Pine, Michelle Rodriguez, Regé-Jean Page, Justice Smith i Hugh Grant, a reżyserię i współautorzy filmu wyreżyserowali Jonathan Goldstein i John Francis Daley, który wcześniej wyreżyserował znakomitą Noc Gier, a także pracował nad scenariuszami do filmu. Spider-Man: Powrót do domu i Pochmurno z szansą na klopsiki 2.

Postać Pine’a zbiera zespół złodziei (każdy z innymi umiejętnościami, podobnie jak klasyczna gra D&D), aby wziąć udział w jakimś fantastycznym napadzie. Sprawdź pierwszy zwiastun poniżej:

To kto się z nami wybiera do kina?

ŹródłoSceen Crush
Karol Riebandt
Karol Riebandthttp://improbite.pl/
Gość, do którego dzwoni Rick, gdy Morty ma wolne. Maruda i gracz, ale nie pogardzi też dobrym komiksem i książką.

Popularne w tym tygodniu