DC Fandome – największe na świecie spotkanie fanów DC

Zbliża się DC FANDOME – największe wydarzenie w świecie DC! Bezprecedensowe 24-godzinne wirtualne spotkanie fanów z całego świata na platformie www.DCFanDome.com to okazja do przeżycia spotkania z gwiazdami, twórcami filmów, seriali, gier, komiksów za darmo i bez wychodzenia z domu! 

W sobotę 12 września od godziny 19:00 (czasu polskiego), Warner Bros. powita fanów na całym świecie w DC FanDome: Explore the Multiverse w trakcie którego fani będą mogli kreować i zarządzać swoją własną przygodą.

Podczas DC Fandome: Explore The Multiverse fani DC będą mogli zapoznać się z kulisami swoich ulubionych filmów dzięki blokom tematycznym: WatchVerse, InsiderVerse, Blerd & Boujee, FunVerse i YouVerse.

DC Fandome – największe na świecie spotkanie fanów DC

Wszystkie powyższe treści będą przesyłane strumieniowo wyłącznie na DCFanDome.com i dostępne na całym świecie, na komputerach stacjonarnych i urządzeniach mobilnych, w 9 językach.

Dodatkowo, nie można przegapić, także 12 września, jest coś zabawnego dla całej rodziny, ponieważ DC Kids FanDome (www.DCKidsFanDome) również będzie działać tylko przez 24 godziny.

Źródłonota prasowa
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu