„The Walking Dead” się kończy. Twórcy ogłosili, który sezon będzie ostatnim

Stacja AMC ogłosiła, że jeden z ich najpopularniejszych seriali dobiega końca. Wiemy, który sezon The Walking Dead będzie ostatnim.

Jak się okazuje, jedenasta seria będzie zarazem zwieńczeniem tego wieloletniego serialu. Dobra wiadomość jest natomiast taka, że ma on liczyć dwadzieścia cztery odcinki, a dodatkowo do sezonu dziesiątego zostanie wypuszczone sześć bonusowych epizodów.

Mimo że era The Walking Dead dobiega końca, historia będzie się toczyć dalej w nadchodzącym spinoffie o losach Daryla i Carol, który ma zadebiutować w 2023 roku i nosić tytuł Tales of the Walking Dead. Nowa seria skupi się zarówno na nowych, jak i już istniejących postaciach, zatem jest możliwe, że nasi ulubieni bohaterowie z TWD pojawią się epizodycznie w spinoffie.

>> Polecamy: „The Walking Dead: World Beyond” – są już kolejne zwiastuny! <<

Oprócz Tales of the Walking Dead mamy jeszcze Fear the Walking Dead i The Walking Dead: World Beyond, który swoją premierę będzie miał na AMC w przyszłym miesiącu.

ŹródłoScreencrush
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu