Dave Bautista dołączy do obsady „Na Noże 2″

Według niedawnego raportu Deadline, Bautista ma dołączyć do Daniela Craiga w filmie Riana Johnsona Knives Out 2.

Pojawienie się Bautista w obsadzie tego wyczekiwanego filmu to jedna z pierwszych większych informacji na jego temat kontynuacji Na Noże. Produkcja ma się rozpocząć latem tego roku w Grecji. Rian Johnson wróci, by napisać i wyreżyserować film, a Ram Bergman zajmie się produkcją. Daniel Criag ponownie wcieli się w swoją rolę jako super detektyw Benoit Blanc.

Na noże po raz pierwszy trafił do kin w listopadzie 2019 r., Otrzymując entuzjastyczne recenzje krytyków, zdobywając trzy nominacje do Złotego Globu, był też hitem kasowym, zarabiając ponad 311 milionów dolarów w globalnym kasie z 40 dolarów. milionowy budżet.

Oryginalny film był hołdem dla słynnych dzieł Agathy Christie, ukazując tajemnicę morderstwa łącząc czasy współczesne ze stylem retro, w której znany pisarz kryminalny Harlan Thrombey zostaje znaleziony martwy w swojej posiadłości rano po 85. urodzinach, wzbudzając zainteresowanie ekstrawaganckiego prywatnego detektywa Benoit Blanca, który postanawia rozwikłać zagadkę śmierci pisarza. Przesłuchując ekscentryczną rodzinę Thrombey i jego oddany personel, Blanc musi przejrzeć zawiłą sieć kłamstw aby ustalić prawdę o upadku Thrombeya.

W Na Noże wystąpili Daniel Craig (No Time to Die) jako Blanc i Christopher Plummer (All the Money in the World) jako Harlan, Any de Armas (Blade Runner 2049), Chris Evans (Avengers: Endgame), Michael Shannon (The Shape of Water), Lakeith Stanfield (Judas and the Black Messiah), Don Johnson (Django Unchained), Katherine Langford (Love, Simon), Toni Collette (Hereditary), Riki Lindhome (Kidding), Edi Patterson (The Righteous Gemstones), Jamie Lee Curtis (Halloween), Jaeden Martell (Defending Jacob) i Noah Segan (The Pale Door).

Dave Bautista dołączy do obsady „Na Noże 2"

Paulina Komorowska-Przybysz
Paulina Komorowska-Przybysz
Mól książkowy, marzący o wydaniu własnej książki, zapalony gracz konsolowy i planszówkowy o zapędach artystycznych i zamiłowaniu do rękodzieła. Wychowana na Gwiezdnych Wojnach, Obcym i książkach Stephena Kinga. Trochę roztrzepana, często zbyt szczera i nieustannie ciekawa świata.

Popularne w tym tygodniu