Data premiery „Yakuza: Like a Dragon” ujawniona na nową generację konsol

Firma SEGA ogłosiła dziś, że ich RPG Yakuza: Like a Dragon pojawi się w sprzedaży już 10 listopada 2020 r.na konsole Xbox Series X | S, Xbox One oraz PlayStation 4, dzięki czemu wszystkie wersje na platformy obecnej generacji pojawią się jednocześnie z premierą konsoli Xbox Series X | S. Jak ujawniono wcześniej, wersje na Xbox Series X | S obsługiwać będą system Smart Delivery dla posiadaczy wersji na Xbox One. Gra Yakuza: Like a Dragon w wydaniu na komputery osobiste pojawi się w dystrybucji cyfrowej.

SEGA ogłasza także, że gra Yakuza: Like a Dragon pojawi się na PlayStation 5 na zachodzie 2 marca 2021 r. Gracze będą mogli zakupić wersję Yakuza: Like a Dragon na PS4 w PS Store i pobrać wersję PS5 bez dodatkowych opłat, po premierze nowszej wersji gry.

To dynamiczne RPG przenosi graczy na ulice Jokohamy w Japonii, w przygodzie łączącej bijatyki i szalony humor, z których znana jest seria Yakuza. W grze pojawi się świetna obsada aktorów dubbingowych, m.in. George Takei, Kaiji Tang, Andrew Morgado, Greg Chun i Elizabeth Maxwell.

Joanna Janik
Joanna Janik
Do bólu zakochana w grach wideo, kolekcjonerka gier, konsol i wszelkich gadżetów z nimi związanych. Fanka marvelowego uniwersum, rysownik z przypadku i niedoszły fotograf spełniający się na Instagramie.

Popularne w tym tygodniu