Czy Tom Hardy powróci w „Venomie 2”?

0
Jakiś czas temu na ekrany kin wszedł film o Venomie. Nie zebrał on niestety zbyt pozytywnych opinii, aczkolwiek nie spisano go całkowicie na straty. Większe zamieszanie wprowadziło przyporządkowanie produkcji do kategorii wiekowej. Venom nie należy do najgrzeczniejszych postaci ze świata komiksu, niektórzy uważają, że jest bardziej niesforny od Deadpoola. Film jednak zarobił na siebie.

Wprowadzenie tak niskiej kategorii wiekowej nie było dobrym posunięcie. Twórcy będą jednak mieli możliwość naprawienia swojego błędu – w drugiej odsłonie obrazu. Właśnie potwierdzono, że Tom Hardy, który był naczyniem Venoma, pojawi się w drugiej części.

Jak mówi Amy Pascal:

Mogę powiedzieć, że Tom Hardy powróci, rewelacyjnie grając postać, jak nikt inny. Kiedy myślisz o Venomie, nie pomyślisz o nikim innym tylko o Tomie, siedzącym w tej wannie z homarami. Jeszcze raz zobaczycie Toma w tej roli, tyle musicie wiedzieć.

Bardzo możliwe, że Tom Holland pojawi się w drugiej części. Nie zostało to potwierdzone, ale sporo osób chciałoby, by do tego doszło. A wy?