Czy Henry Cavill ponownie zostanie Supermanem?

Superman być może znowu będzie mieć twarz Henry’ego Cavilla! Mówi się, że Warner Bros. bardzo chce, by rozpoznawalny aktor pojawił się w kolejnym filmie spod szyldu DC.

Henry Cavill wcielił się w Człowieka Ze Stali w trzech filmach: Człowieku ze stali, Batman v Superman: Świcie sprawiedliwości oraz Lidze sprawiedliwości. Jak czytamy na stronie Screen Crush, projekt o roboczym tytule Człowiek ze stali 2 jest już we wczesnej fazie produkcji, a powrót Cavilla do franczyzy byłby bez wątpienia mile widziany. Ponoć nie zapadły jeszcze żadne wiążące decyzje w tej kwestii.

Dwayne Johnson, odtwórca głównej roli we wchodzącym w tej weekend to kin Black Adamie, napomknął podczas konferencji prasowej, że chciałby, by jego bohater zmierzył się z Supermanem. W sieci krąży już mnóstwo plotek na temat gościnnego pojawienia się Cavilla w najnowszej produkcji DC – niebawem będziemy mieć okazję zweryfikować ich prawdziwość!

Chcielibyście ponownie zobaczyć Henry’ego Cavilla w roli Supermana?

ŹródłoScreen Crush
Klaudia Ciurka
Klaudia Ciurkahttps://moje-czytadla.blogspot.com/
Książkoholiczka stawiająca pierwsze kroki w świecie gier wideo i planszówek. Seriale ogląda rzadko, ale od anime nie stroni. Kociara i herbatoholiczka z wyboru, okularnica z konieczności.

Popularne w tym tygodniu