„Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas” – najwyższy czas na demo!

Tuż przed oficjalną premierą Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas zaplanowaną na 2 października, fani, którzy zamówili przedpremierowo cyfrową wersję nowego Crasha na PlayStation 4 lub rodzinę urządzeń Xbox One, włączając w to Xbox One X, będą jednymi z pierwszych klientów na świecie, którzy 16 września zagrają w wersję demonstracyjną.

Gracze na całym świecie chcą możliwości zagrania w gry wcześniej. Activision i Toys For Bob z dumą oferują graczom przedpremierowy dostęp do dwóch poziomów w Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas, pozwalając zagrać im jako Crash lub diaboliczny Neo Cortex. Ponadto fani na własnej skórze poczują radość z władania mocą niektórych nowych Masek Kwantowych – Kupuna-Wa, kontrolującej czas, i Lani-Loli, służącej do poruszania obiektami w czasoprzestrzeni. Osoby, które zamówiły grę cyfrowo lub zamówią teraz, będą mogły pobrać wersję demonstracyjną jeszcze przed premierą gry.

Będąc pierwszą od ponad dziesięciu lat oryginalną grą z serii Crash Bandicoot, Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas został zbudowany od podstaw i niesie za sobą nową falę pokręconych wyzwań do pokonania. Gracze odkrywają w produkcji cztery potężne Maski Kwantowe, strażników czasu i przestrzeni, które muszą zostać ponownie złączone, aby przywrócić porządek w multiwersum.

Oprócz tego została przedstawiona nowa postać – Tawna Bandicoot. Na poniższym zwiastunie możecie ujrzeć ją w akcji:

Joanna Janik
Joanna Janik
Do bólu zakochana w grach wideo, kolekcjonerka gier, konsol i wszelkich gadżetów z nimi związanych. Fanka marvelowego uniwersum, rysownik z przypadku i niedoszły fotograf spełniający się na Instagramie.

Popularne w tym tygodniu