„The Walking Dead: World Beyond” – są już kolejne zwiastuny!

AMC wydało zupełnie nowe zwiastuny promujące ich najnowszą serię spin-offu TWD: The Walking Dead: World Beyond. Ta produkcja ma zadebiutować w niedzielę 4 października, po finale 10 sezonu The Walking Dead

Nowy projekt należący do uniwersum opowie nam historię pierwszego pokolenia jakiemu przyszło dorosnąć w całkowicie nowej dla niego rzeczywistości. Zobaczymy jak wpłynie na nich nowy świat w jakim przyszło im dorosnąć i żyć. Jedni staną się bohaterami, a inni złoczyńcami. Ale wszyscy odkryją prawdę, której szukają. The Walking Dead: World Beyond to limitowany serial z zamkniętą fabułą rozpisaną na tylko dwa sezony.

Głównymi postaciami będą Hope (Alexa Mansour) i Iris (Aliyah Royale), a w obsadzie znaleźli się również Hal Cumpston (Silas), Nico Tortorella (Felix), Nicolas Cantu (Elton) oraz Annet Mahendru (Huck).

https://youtu.be/weKs3dkBBZM

 

ŹródłoCOMINGSOON
GrafikaCOMINGSOON
Weronika Penar
Weronika Penarhttps://recenzowniaksiazkowa.blogspot.com/
Z zawodu behawiorystka i badaczka kociego zachowania -  nic co kocie, nie jest jej obce. Z zamiłowania czytelniczka dobrych kryminałów i książek przygodowych, kinomaniaczka i ciągła podróżniczka. Jeśli nie biega na swojej uczelni, nie uczy studentów lub nie czyta pod kocem książek, to na pewno podróżuje, szukając swojego miejsca w świecie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu