Co dalej z „Wonder Woman”?

Wprawdzie my na premierę nowych przygód Wonder Woman będziemy musieli jeszcze poczekać, ale spore grono osób już widziało przygody tej superbohaterki. Opinie o nich są różne, zaczęło się dobrze, ale im dalej, tym oceny filmu były niższe. Miejmy nadzieję, iż szybko przyjdzie nam samym ocenić, jak wypadła produkcja. 

Jeśli jesteście miłośnikami tej komiksowej postaci ze stajni DC Comics, mamy dla was dobrą wieść na rozpoczęcie nowego tygodnia. Warner Bros. Pictures podjęło decyzję, której w sumie mało kto się tak szybko spodziewał.

Powstanie trzecia odsłona Wonder Woman. Prace nad nią mają się rozpocząć niebawem. Reżyserią znowu zajmie się Patty Jenkins, a w główną rolę wcieli się Gal Gadot.

Jak ogłosił Toby Emmerich z Warner Bros. Pictures:

W miarę jak fani na całym świecie nadal chwalą Dianę Prince, napędzając mocny weekendowy występ Wonder Woman 1984, cieszymy się, że będziemy mogli kontynuować jej historię z naszymi prawdziwymi Wonder Women – Gal i Patty – które powrócą, aby zakończyć od dawna planowaną trylogię.

Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu