Cinema City wydłuża loterię „Wygrywa każdy kinoman!” do końca wakacji!

Aż do 28 sierpnia trwać będzie w Cinema City loteria „Wygrywa każdy kinoman”. Kino wydłuża loterię, by móc nagrodzić jeszcze więcej widzów, także tych, którzy pierwszy miesiąc wakacji spędzali na urlopach. W loterii los uśmiecha się do wszystkich uczestników, a to dlatego, że nie ma tu żadnych przegranych. Każdy bilet kupiony na dowolny seans do Cinema City i zarejestrowany na stronie konkursowej www.wygrywakazdykinoman.pl wygrywa!

W drugiej, sierpniowej części loterii do wygrania są nagrody kinowe – darmowe bilety, przekąski barowe oraz specjalne zniżki. Aby skorzystać z wygranej, należy zarejestrować zakupiony bilet do 28 sierpnia, a następnie odebrać nagrodę do końca sierpnia.  Cinema City zapewnia, że to jedyna taka loteria kinowa, w której każdy bilet daje gwarancję zwycięstwa!

Okazji do wizyt w kinie w sierpniu nie zabraknie! Już niedługo na ekranach zobaczymy między innymi Brada Pitta w Bullet Train, japońską animację Dragon Ball Super: Super Hero, wspaniałą Joannę Kulig w polskiej komedii Każdy wie lepiej a miłośnicy serii kolejną, czwartą część After. Na fanów dreszczyku emocji czekać będą horror Nie!, kryminał Gdzie śpiewają raki, a także historia pożaru najsłynniejszej katedry świata Notre Dame płonie. Wiele będzie również okazji do rodzinnych wyjść do kina – w sierpniowych premierach znajdą się Lena i śnieżek oraz animacje: Kurozając i zagadka Chomika Ciemności oraz Jak zostałem samurajem.

Co zrobić, aby wygrać w loterii Cinema City?

Kup bilet w kasie kina lub na www.cinema-city.pl na wybrany seans, na którym znajdziesz indywidualny, 18-cyfrowy kod loterii. Następnie zarejestruj go na stronie www.wygrywakazdykinoman.pl i wygrywaj! Tak, to takie proste! Potwierdzenie wygrania nagrody otrzymasz również drogą e-mail, wraz z instrukcją odbioru danej nagrody. W loterii udział biorą wyłącznie płatne bilety, a jedna osoba może zarejestrować maksymalnie 10 kodów promocyjnych. Cinema City w ten sposób chce obdarować nagrodami jak najwięcej kinomanów!

Tego lata najlepsza rozrywka czekać będzie w Cinema City! Szczegóły i regulamin loterii „U nas wygrywa każdy kinoman!” dostępne są na stronie  www.wygrywakazdykinoman.pl .

Organizatorem loterii jest SMOLAR Agencja Promocyjno-Reklamowa Sp. z o.o.

Źródłonota prasowa
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu