Chris Rock w nowym teaserze 4. sezonu „Fargo”

FX opublikowało nowy teaser promocyjny nadchodzącego czwartego sezonu serialu Fargo, w którym zobaczymy między innymi Chrisa Rocka.

Fabuła ma dziać się w latach pięćdziesiątych dwudziestego wieku, w czasie dwóch wielkich migracji – mieszkańców Europy Południowej oraz Afroamerykanów do Stanów Zjednoczonych, kiedy to masy różnych kultur zderzyły się ze sobą, walcząc o spełnienie amerykańskiego snu.

W Kansas City, w stanie Missouri, dwie mafijne grupy – Włochów i Afroamerykanów – zwierają niełatwe przymierze. Wspólnie kontrolują rynek narkotyków czy wyzysku. By wzmocnić sojusz, głowy obu rodzin wymieniły się najstarszymi synami.

Chris Rock wcieli się w przywódcę jednej z familii, który oddał swego syna wrogom, a sam musi wychować ich chłopaka. Nie jest to łatwe zadanie, ale opłacalne. W pewnym momencie jedna z głów mafii umiera podczas rutynowego zabiegu, a wówczas wszystko się zmienia.

Czwarty sezon Fargo ma opowiadać o imigrantach, asymilacji oraz rzeczach, jakie jesteśmy w stanie zrobić dla pieniędzy. Niestety, serial pierwotnie miał zadebiutować w kwietniu, jednak jego premierę przełożono na… bliżej nieokreślony termin. Mimo to fani spodziewają się, że na FX i Hulu produkcja ukaże się jeszcze w tym roku.

ŹródłoComingsoon
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tumblreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Popularne w tym tygodniu