Chris Evans nie marzył o zostaniu Kapitanem Ameryką

0
Chris Evans jest obecnie najbardziej znany z roli Kapitana Ameryki. Ma na swoim koncie kilka występów jako ten superbohater, a w kwietniu szykuje się kolejny. Aktor wcielił się w jeszcze kilku innych komiksowych bohaterów, jak choćby Ludzką Pochodnię, jednak to rola Kapitana przyniosła mu rozgłos.

Evans wcielił się w Ludzką Pochodnię w 2005 roku, ale dopiero w 2011 zagranie Kapitana Ameryki otworzyło mu więcej drzwi do kariery. Stał się rozpoznawalny, a wielu miłośników komiksów nie widzi obecnie nikogo innego w roli ich ulubieńca poza Evansem.

Niedawno w jednym z wywiadów aktor został zapytany o to, kto był w dzieciństwie jego ulubionym superbohaterem. Zapewne wielu z was odpowie, że przecież musiał to być Kapitan, jednak nic bardziej mylnego. To nie była nawet postać ze świata Marvela.

Chris Evans nie marzył o zostaniu Kapitanem Ameryką
©Marvle/©Disney/©DC Comics

Evans przyznał, że za młodu nie siedział w komiksach i kreskówkach, wolał filmy – zwłaszcza te o przygodach Batmana, jego ulubieńcem jest Człowiek Nietoperz w wykonaniu Michaela Keatona.

Powiedziałbym, że Batman. Bardzo go lubiłem. Zapewne nie powinienem tego mówić. DC to… Nie chcę mieć problemów. Ale filmy Michaela Keatona były dość spektakularne, więc tak, powiedziałbym, że Batman.

A jaki był wasz ulubiony superbohater?


Źródło: screenrant.com