„Thanos. Niszczący Tytan” – zapowiedź komiksu

0
Już w przyszłym miesiącu, nakładem wydawnictwa Egmont, na półki sklepowe trafi kolejny komiks Marvela – Thanos. Niszczący Tytan.

„Thanos. Niszczący Tytan” – zapowiedź komiksuCzas. Rzeczywistość. Przestrzeń. Umysł. Dusza. Moc.

Zanim powstało wszystko inne, istniało sześć osobliwości. Potem w wybuchu narodził się wszechświat, a szczątki tych osobliwości zostały skupione w kamienie… Klejnoty nieskończoności. Kwintesencja mocy, oczekująca w kosmosie na tego, kto po nią sięgnie. Na szalonego Tytana.

Narodzony na planecie skazanej na zagładę, wypędzony ze względu na swój osobliwy wygląd i niepokojący intelekt, Thanos sądził, że odkrył coś, co wszyscy inni starali się ignorować: sposób ocalenia swojej ojczyzny i ludu Tytana dla przyszłych pokoleń. Ale to, co on uznaje za geniusz, oni postrzegali jako obłęd.

Teraz, wypędzony z rodzimej planety, Thanos poszukuje środków, dzięki którym mógłby wrócić na Tytana i zrealizować swój plan… bez względu na cenę. Jego podróż przez galaktykę to rozpaczliwy wyścig w celu uratowania wszystkiego. Thanos zatriumfuje, bez względu na to, ile miliardów istnień musi umrzeć, żeby przywrócić równowagę we wszechświecie.

 

Premiera tomu już 24 kwietnia.


Źródło: Nota wydawcy