„Backdoor – wyjście awaryjne” to nowy serial komediowy Polsat Box Go!

Backdoor – wyjście awaryjne to nowy serial komediowy, który z humorem, dystansem i bez zbędnego tabu komentuje w serii skeczy relacje międzyludzkie i codzienne sytuacje o tematyce społecznej, kulturalnej czy politycznej.

Powstał on dzięki współpracy Grupy Polsat Plus i ViacomCBS Networks Polska. Sam format pochodzi z Brazylii, a autorem jego koncepcji jest grupa Porta Dos Fundos. Premiera serialu już jutro, 17 grudnia br. tylko w Polsat Box Go. W serwisie będą dostępne od razu wszystkie odcinki.

ViacomCBS i Grupa Polsat Plus przedstawiają serial komediowy, jakiego jeszcze w kraju nie było! Odważne skecze są jak lustro dla otaczającej nas rzeczywistości. Bezkompromisowo przedstawiają społeczne sytuacje, udowadniając, że czasami humor to jedyne wyjście. Seria powstała na bazie brazylijskiego formatu Porta dos Fundos.

Liczba odcinków: 10

Każdy odcinek trwa 22 min. i składa się z 5-7 skeczy poświęconych wybranym tematom społecznym, takim jak: związki, zdrowie, prawo, używki – bez tabu.

"Backdoor – wyjście awaryjne” to nowy serial komediowy Polsat Box Go!

 

Patrycja Szustak
Patrycja Szustak
Jest najprawdziwszym hobbitem, który kocha wszelkie zwierzęta, a najbardziej koty (jakby mogła wybrać swoje kolejne wcielenie, zostałaby grubym kotem). Przemieniła swój pokój w bibliotekę, na niekorzyść pleców mężczyzn, którzy musieli wnosić te wszystkie książki. Jej wzrost ułatwia zawinięcie się w kokon i oglądanie filmów oraz seriali całymi dniami. Lubi dobrą kawę, jednak jest zbyt leniwa, żeby ją zaparzyć.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu