„Avengers: Koniec gry” – co z występem Katherine Langford?

0
Podczas promocji widowiska Avengers: Koniec gry pojawiła się informacja, że Katherine Langford, aktorka znana z produkcji 13 powodów, zagra we wspomnianym filmie. Jednak scena z jej udziałem ostatecznie nie trafiła na wielki ekran. Dlaczego?

Szczegóły związane z występem aktorki były trzymane w tajemnicy, gdyż mogłyby się okazać dużym spoilerem do filmu. Ostatecznie i tak scena z udziałem Katherine Langford nie pojawiła się w produkcji.

UWAGA NA SPOILERY!

W rozmowie dla podcastu MTV Happy Sad Confused bracia Russo wyjawili, że Langford miała zagrać nastoletnią wersję córki Tony’ego Starka, Morgan.

Jakby miało do tego dojść? Otóż Tony po pstryknięciu, które wymazało armię Thanosa, miał wejść do pewnej, metafizycznej sfery, którą określa się jako miejsce wewnętrznej refleksji, gdzie miałaby się pojawić starsza wersja jego córki (czyli Langford). Jednak reżyserzy zrezygnowali z tego pomysłu, aby nie mieszać jeszcze bardziej w umysłach widzów. Postanowiono więc pozostać przy małej Morgan, w którą w produkcji wcieliła się Lexi Rabe.

"Avengers: Koniec gry" - co z występem Katherine Langford?
Lexi Rabe | Źródło: The Digital Wise

Naszą recenzję filmu Avengers: Koniec gry znajdziecie pod tym linkiem.