„Avatar: Istota wody” na NA BLU-RAY™, BLU-RAY™ STEELBOOK oraz DVD

Już w lipcu fani Avatara będą mieli dwie okazje do świętowania. Wraz z długo wyczekiwaną premierą filmu Avatar: Istota wody na Blu-ray™, Blu-ray™ Steelbook – Edycja Limitowana i DVD, ukaże się również nowa, zremasterowana edycja  Blu-ray™ z pierwszym filmem Avatar (2009) oraz bogatymi dodatkami specjalnymi.

Wydania Blu-ray™ i Blu-ray™ Steelbook – Edycja Limitowana z filmem Avatar: Istota wody będą zawierały ponad trzy godziny materiałów dodatkowych z udziałem twórców, obsady i ekipy filmowej.

PONAD TRZY GODZINY DODATKÓW specjalnych w wydaniach BLU-RAY™ Avatar: istota wody:

  • Nowi bohaterowie
  • Wyzwania wodnego świata Pandory
  • Ożywianie Pandory
  • Bohaterowie z Pandory
  • … i wiele innych.

Wersja Blu-ray™ filmu Avatar (2009) zawiera zarówno nieopublikowane wcześniej, jak i zupełnie nowe dodatki, w tym „Wspomnienia”, w których producent Jon Landau przeprowadza fascynującą rozmowę z członkami obsady: Samem Worthingtonem, Zoe Saldañą, Sigourney Weaver i Stephenem Langiem, przywołując ciepłe wspomnienia z produkcji i refleksje nad niezwykłym sukcesem filmu. „Avatar: Spojrzenie wstecz” to retrospekcja, w której aktorzy i twórcy filmu zastanawiają się nad swoją niezwykłą podróżą podczas tworzenia Avatara, przełomowymi technologiami, których użyli by zapewnić niezrównane wrażenia kinowe, oraz głębokim wpływem, jaki film wywarł na widownię na całym świecie.

avatar

Dodatki specjalne w WYDANIU BLU-RAY™ avatar (2009):

  • Wspomnienia
  • Avatar: spojrzenie wstecz
  • Avatar – narodziny idei
  • Reportaże.

Nominowany do Oscara® w wielu kategoriach, w tym za najlepszy film, Avatar: Istota wody stał się trzecim najbardziej dochodowym filmem wszechczasów na świecie, a także powtórzył sukces Avatara (2009), stając się w polskich kinach najpopularniejszym filmem zagranicznym dekady. Wyprodukowany przez Jamesa Camerona i jego długoletniego współpracownika Jona Landau film to światowy fenomen wyznaczający nowe standardy efektów specjalnych. W produkcji 20th Century Studios-Lightstorm Entertainment występują: Sam Worthington, Zoe Saldaña, Sigourney Weaver, Stephen Lang, Cliff Curtis i Kate Winslet. Do znakomitej dorosłej obsady dołączają utalentowani nowicjusze: Britain Dalton, Jamie Flatters, Trinity Jo-Li Bliss, Bailey Bass i Jack Champion. Scenariusz napisali James Cameron, Rick Jaffa i Amanda Silver oraz Josh Friedman i Shane Salerno. Producentami wykonawczymi filmu są David Valdes i Richard Baneham.

Film Avatar (2009) wprowadził zadziwiający świat Pandory i stał się najbardziej dochodowym filmem wszech czasów zarabiając ponad 2,9 miliarda dolarów na całym świecie i otrzymując dziewięć nominacji do Oscara®, w tym dla najlepszego filmu i reżysera. Zdobył trzy Oscary®: za najlepsze zdjęcia, scenografię i efekty specjalne.

W Polsce film Avatar: Istota wody ukaże się w wydaniach: DVD oraz dwupłytowych wydaniach Blu-ray™ (film + dodatki specjalne) i Blu-ray™ Steelbook – Edycja Limitowana.

Więcej informacji o premierach DVD i Blu-ray™ na profilu: facebook.com/MojeFilmyDVD

Źródłonota prasowa
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu