„Attack on Titan” powróci w nowym roku

Attack on Titan to jedno z najwyżej ocenianych i najchętniej oglądanych anime ostatnich lat. Po kilku miesiącach wyczekiwania zdradzono, kiedy ukaże się finalny sezon produkcji.

Szósty, i już prawdopodobnie ostatni, sezon anime zadebiutuje w 9 stycznia 2022 roku. Twórcy zapowiadają, że od października emitowane będą odcinki specjalne, przypominające fabułę wcześniejszych 75 epizodów oraz speciale skupione na pojedynczych postaciach (Annie, Mikasie i Levim). Poniżej możecie obejrzeć krótki zwiastun nadchodzącej produkcji.

Attack on Titan to opowieść o młodym Erenie Yaegerze, mieszkańcu ufortyfikowanej osady stanowiącej prawdopodobnie ostatni bastion ludzkości. Świat poza murami zamieszkują bezwzględni, jedzący ludzi, tytani przypominający zdeformowanych ludzi. Życie bohatera i wielu jego sąsiadów gwałtownie się załamuje, kiedy fortyfikacje zostają przerwane.

Manga Attack on Titan wydawana była od września 2009 do kwietnia 2021 r. Oparte na tej historii anime debiutowało w kwietniu 2013 r. Piąty sezon, na ten moment ostatni, miał swoją premierę w grudniu 2020 roku, jednak nie zakończył on historii. 75. epizod zakończył cliffhanger, który niesamowicie podsycił apetyty widzów na ciąg dalszy.

Ostatni sezon AoT wyprodukowany zostanie przez te same osoby, które pracowały nad poprzednią odsłoną. Reżyserią zajmuje się Yuichiro Hayashi, scenariuszem Hiroshi Seko, zaś muzyką – Hiroyuki Sawano i Kohta Yamamoto.

Czekacie?

Klaudia Ciurka
Klaudia Ciurkahttps://moje-czytadla.blogspot.com/
Książkoholiczka stawiająca pierwsze kroki w świecie gier wideo i planszówek. Seriale ogląda rzadko, ale od anime nie stroni. Kociara i herbatoholiczka z wyboru, okularnica z konieczności.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu