Atomówki znalezione!

W sierpniu zeszłego roku pisaliśmy, że The CW ma w planach kolejny serial. Tym razem stacja zdecydowała się na stworzenie produkcji na podstawie znanej serii bajek o Atomówkach. 

Bójka, Bajka i Brawurka mają powrócić, tym razem jednak jako dorosłe kobiety, a nie małe i słodkie dzieciaki. Od jakiegoś czasu trójka bohaterek nie działa już razem, ale wszystko ma się zmienić, bowiem nadchodzi wielkie zagrożenie i tylko połączenie sił może zagwarantować zwycięstwo.

Właśnie wybrano aktorki, które wcielą się w trzy protagonistki. W rolę Bójki wcieli się znana z Agentów T.A.R.C.Z.Y. Chloe Bennet, Bajką została Dove Cameron (aktorka także pojawiła się chociażby w Agentach T.A.R.C.Z.Y.), a Brawurką Yana Perrault (Jagged Little Pil). 

Co sądzicie o wyborze aktorek?

Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu