Arkadiusz Jakubik w serialu „Informacja zwrotna” już w listopadzie w serwisie Netflix

Arkadiusz Jakubik jako Marcin Kania w serialu Informacja zwrotna w reżyserii Leszka Dawida już od 15 listopada w serwisie Netflix. 

Informacja zwrotna na podstawie powieści Jakuba Żulczyka to długo wyczekiwana premiera kryminalna tej jesieni.

Już 15 listopada w serwisie Netflix pojawi się serial na podstawie powieści Jakuba Żulczyka pt. Informacja zwrotna. W roli głównego bohatera – Marcina Kani – widzowie zobaczą Arkadiusza Jakubika, natomiast jego syna Piotrka zagra Jakub Sierenberg. Reżyserem tej historii o wewnętrznych zmaganiach, rozpaczliwym poszukiwaniu prawdy,  przytłaczającej bezsilności i odkupieniu jest Leszek Dawid, a autorem scenariusza – Kacper Wysocki.

Informacji zwrotnej uzależniony od alkoholu były muzyk rockowy wyrusza w szaloną podróż w najciemniejsze zakamarki Warszawy i ludzkiej psychiki, aby odnaleźć swojego zaginionego syna. To opowieść o poszukiwaniu sprawiedliwości i wewnętrzna próba odkupienia własnych win, a zarazem realistyczny do bólu obraz indywidualnej walki człowieka, który musi zmierzyć się z wieloletnimi konsekwencjami swojego uzależnienia. Mroczna, wielowątkowa historia, pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji, która nie pozostawi żadnego widza obojętnym.

Leszek Dawid, reżyser:

Bestseller Kuby Żulczyka „Informacja zwrotna” to angażująca intryga i wyraziste postaci z Marcinem Kanią na czele. To świetny, a zarazem wymagający materiał do adaptacji. Netflix zostawił nam całkowitą swobodę twórczą w tej kwestii, a warunki produkcyjne pozwoliły pracować nad serialem z dużą starannością. Wierzę, że oddajemy widowni wciągający tytuł, w którym na bazie kryminalnej intrygi opowiadamy angażującą emocjonalnie historię człowieka mierzącego się z prawdą o sobie.

Jakub Żulczyk, autor książki:

To powieść, na adaptacji której zależało mi szczególnie. Cieszę się, że widzowie będą mogli zobaczyć ciemną stronę Warszawy w serialu, tak, jak ja widziałem ją w wyobraźni, przelewając historię Marcina Kani na papier. Sądzę, że ta produkcja trafi w gusta fanów mrocznych, realistycznych opowieści pełnych nieoczekiwanych zwrotów akcji.

Łukasz Dzięcioł, producent:

W pracy nad tą produkcją zależało nam na tym, by zebrać grupę polskich twórców, która z pasją i wyczuciem przedstawi zarówno tematykę, jak i klimat “Informacji zwrotnej”. Dzięki wsparciu i zaufaniu ze strony Netflix mogliśmy zaprosić do współpracy zdolnych i doświadczonych filmowców. Stworzyliśmy pełną napięcia i mroku opowieść dla tej części widowni, która w ramach rozrywki lubi sięgać po mocne tytuły.

ŹródłoNota prasowa
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tumblreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Popularne w tym tygodniu