„Archiwum X” zostanie ponownie otwarte

Z Archiwum X (the X-Files) to kultowy i prawdopodobnie jeden z najbardziej wpływowych seriali science-fiction wszechczasów. Wygląda na to, że po raz kolejny będziemy mogli badać, czy prawda jest gdzieś tam skrywana przed nieświadomymi cywilami, dzięki ponownemu uruchomieniu przez FBI owianego legendą Archiwum X.

Kilka lat temu otrzymaliśmy krótkotrwałe wznowienie The X-Files z oryginalnymi gwiazdami serii – Davidem Duchovnym i Gillian Anderson. Badania agentki Scully i agenta Muldera nad dziwnymi i niewyjaśnionymi zjawiskami paranormalnymi nadal rezonują z widzami i wciąż stanowią inspirację dla powstających produkcji. Czas jednak na kolejny rozdział w historii Archiwum X. Twórca oryginalnej serii X-Files, Chris Carter, pojawił się w programie radiowym CBC On the Coast, aby porozmawiać o programie. Podczas tego wywiadu Carter ujawnił, że rozmawiał z Ryanem Cooglerem, który planuje zrestartować (lub, jak mówi Carter, „zremontwać”) Z Archiwum X z różnorodną obsadą. Nie wdawał się jednak w żadne szczegóły. Jednak czy ich potrzebujemy?

Produkcję poprowadzi reżyser Ryan Coogler. Myśl o nadprzyrodzonym serialu śledczym prowadzonym przez zróżnicowaną obsadę to wszystko, co musimy wiedzieć. Ryan Coogler jest już współczesną legendą z takimi seriami na koncie jak Black Panther i Creed, więc z pewnością wniesie do historii Archiwum X sporo niezwykłości. Źródłonerdist.com
Paulina Komorowska-Przybysz
Paulina Komorowska-Przybysz
Mól książkowy, marzący o wydaniu własnej książki, zapalony gracz konsolowy i planszówkowy o zapędach artystycznych i zamiłowaniu do rękodzieła. Wychowana na Gwiezdnych Wojnach, Obcym i książkach Stephena Kinga. Trochę roztrzepana, często zbyt szczera i nieustannie ciekawa świata.

Popularne w tym tygodniu