Anya Taylor-Joy w zwiastunie thrillera psychologicznego „Last Night in Soho”

Pierwszy oficjalny zwiastun nadchodzącego thrillera psychologicznego Last Night in Soho, z Anyą Taylor-Joy, pojawił się już w sieci.

Fabuła filmu skupia się wokół młodej dziewczyny, pasjonatki mody, która, w jakiś sposób, jest w stanie przenieść się do lat sześćdziesiątych ubiegłego wieku. Tam spotyka swoją idolkę – olśniewającą kobietę, aspirującą do bycia piosenkarką. Ale London w tamtych czasach nie jest tym, czym się wydaje. Czas zdaje się rozpadać, a to będzie mieć konsekwencje…

W głównej roli zobaczymy Thomasin McKenzie, znaną chociażby z produkcji Jojo Rabbit. Do niej, i do Taylor-Joy, dołączą Matt Smith, głównie kojarzony z rolą Doktora w Doctorze Who czy Księcia Filipa w The Crown, Terence Stamp, Jessie Mei Li, Rita Tushingam i inni.

Premierę Last Night in Soho zaplanowano na 22 października.

ŹródłoComingsoon
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tumblreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Popularne w tym tygodniu