„Biomutant” – baśniowy RPG otrzymał premierowy zwiastun

Biomutant to gra, na którą czekaliśmy od 2017 r. i w końcu się doczekaliśmy. Gra zadebiutowała, a THQ Nordic opublikował zwiastun premierowy.

Wszystko zaczęło się od ogłoszenia na targach gamescom w 2017 roku… Po tylu latach oczekiwania to wręcz surrealistyczne, że właśnie nadszedł TEN dzień. Biomutant, postapokaliptyczne, baśniowe RPG z otwartym światem i wyjątkowym systemem walki jest już dostępne na platformach PC, PlayStation 4 oraz Xbox One w pełnej, polskiej wersji językowej.

Biomutant to nie tylko RPG akcji łączący postapokalityczny świat z elementami kung-fu i baśniowym klimatem, ale także debiutancki projekt studia Experiment 101.

Warto jednak zauważyć, że nie tworzą go debiutanci, ponieważ studio założone przez byłych pracowników Avalanche Studios, na którego czele stanął Stefan Ljungqvist. Twórcy nie ukrywają zadowolenia z zainteresowania graczy, jak i z ich początkowego odbioru gry Biomutant.

Ciągle ewoluującego bohatera gry nazywano szopem, pandą czerwoną, a nawet kotem, ale najważniejszy zawsze będzie jego unikalny styl walki, łączący w sobie umiejętności walki wręcz, strzelania i mutacji. Gracze będą mogli używać tych mocy przeciwko niespodziewanym atakom niektórych z najbardziej dziwacznych wrogów, z jakimi kiedykolwiek się zetknęli. Bujny i tętniący życiem krajobraz gry, obejmujący wszystko, od zaśnieżonej tundry po skaliste pustynie, będzie tłem dla przejmującej baśni o podróży jednego, małego stworzenia, aby ocalić zniszczony świat. Naprawdę doceniamy cierpliwość, jaką obdarzyli nas przez lata fani, media oraz partnerzy. Wszyscy w Experiment 1O1 oraz THQ Nordic mają nadzieję, że będziecie zadowoleni z naszej nowej gry.

Gra Biomutant trafi do odbiorców w następujących godzinach.

PlayStation 4: godzina 16:00
Xbox One: godzina 16:00
Steam: godzina 19:00
Epic Games: godzina 19:00

Grzegorz Cyga
Grzegorz Cyga
Ten człowiek cały czas gra. Na komputerze, na konsolach PlayStation i na nerwach sąsiadów z racji, że jego bronią w realnym świecie jest gitara elektryczna.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu