Andrew Garfield jako detektyw w „Under the Banner of Heaven”

Najnowsza oferta FX, Under the Banner of Heaven, ukazuje Andrew Garfielda jako pełnego oddania swej pracy detektywa, który badając mroczną zbrodnię odkrywa tajemnicę wykraczającą poza jego najśmielsze wyobrażenia. Pierwszy pełny zwiastun produkcji daje nam dość poetyckie spojrzenie na serial.

Zgodnie z oficjalnym opisem Under the Banner of Heaven to oryginalna limitowana seria inspirowana opartym na faktach bestsellerem kryminalnym autorstwa Jona Krakauera śledzącym wydarzenia, które doprowadziły do ​​morderstwa Brendy Wright Lafferty i jej córeczki w 1984 roku na przedmieściach Salt Lake Valley w stanie Utah. Gdy detektyw Jeb Pyre bada wydarzenia, które miały miejsce w rodzinie Lafferty, odkrywa niewygodną prawdę o pochodzeniu religii LDS i brutalnych konsekwencjach nieustępliwej wiary. To co detektyw, a przy tym pobożny Mormon, odkrywa skłania go do zakwestionowania własnej wiary.

Teaser Under the Banner of Heaven zapowiada opowieść pełną mroku ale i filozoficznych wręcz rozważań na temat religii, wiary i rodziny. Andrew Garfield błyszczy jako czuły, ale zdeterminowany detektyw. Jego modlitwa zniewalająco przykrywa okropności, które odkrywa, gdy rozpoczyna śledztwo. 

Premiera Under the Banner of Heaven, w którym obok Garfielda występują także Sam Worthington i Daisy Edgar-Jones, zaplanowana jest na 28 kwietnia. Siedmioodcinkowy serial będzie jednak wyemitowany tylko na Hulu.

Źródłonerdist.com
Paulina Komorowska-Przybysz
Paulina Komorowska-Przybysz
Mól książkowy, marzący o wydaniu własnej książki, zapalony gracz konsolowy i planszówkowy o zapędach artystycznych i zamiłowaniu do rękodzieła. Wychowana na Gwiezdnych Wojnach, Obcym i książkach Stephena Kinga. Trochę roztrzepana, często zbyt szczera i nieustannie ciekawa świata.

Popularne w tym tygodniu